Ludzie

Karolina Kowalczewska – Chiara

Uwielbiam zbiegi okoliczności, zwłaszcza takie, które stawiają na mojej ścieżce takie perełki. Pianistka, akompaniatorka, cudowny cierpliwy pedagog i towarzyszka przygody zwanej Chiara & Meg.

Znajomi_ChiaraStudio

Dominika Płonka

Genialna pedagog, cierpliwa i niezwykle otwarta instruktorka, o wszechstronnej wiedzy. Pod jej czujnym okiem i uchem szlifuję emisję głosu.

Znajomi - Dominika Płonka

Daniel Bigaj – Studio MCDiS

Daniel Bigaj to master i magik, wybitny realizator dźwięku Studio Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach. Wszystkie nagrania ze strony jazzymeg.com zostały zarejestrowane w tymże studio.

Znajomi - Studio MCDiS

Warsztaty Jazzowe dla Dorosłych

Atmosfera ciężkiej pracy, super zabawy, wsparcia i fantastycznej muzycznej przygody w uroczym otoczeniu natury. Od pierwszego uczestnictwa jestem totalnie oczarowana. Będę zachwalać, będę jeździć! Za to wszystko należą się ogromne podziękowania dla:
– Ilony Turczyk – Muzykariat;
– wykładowców: Macieja Grzywacza i Piotra Kułakowskiego;
– wszystkich Uczestników przez wielkie U!

Znajomi_WarsztatyJazzowe

New Year’s Day U2 Tribute Band

Projekt moich drogich przyjaciół oraz mojego totalnie prywatnego męża – perkusisty. Wspomagamy siebie nawzajem na próbach i jam sessions. Zajrzyj do nich czasem 🙂

Znajomi - New Year's Day

Michał Targosz – Majesty Customs

Najzdolniejszy lutnik po tej stronie Białki. Ratuje zapomniane i spisane na straty „wiosła”, dając im drugie, trzecie, a czasem i czwarte życie. Wybitny gitarzysta. Doskonały fachowiec i wspaniały przyjaciel.

Znajomi_MajestyCustoms

Patrycja Młynarczyk – Klisza.net

Patrycję Młynarczyk poznałam na weselu mojej przyjaciółki, wykonywała dla niej sesję ślubną. Później poprosiłam Patrycję o sesję buduarową. Po otrzymaniu zdjęć byłam wzruszona i onieśmielona. Patrycja potrafi wyciągnąć duszę, przystroić ją i uwiecznić jak nikt inny. Bez wahania poprosiłam ją o wykonanie muzycznej sesji zdjęciowej dla projektu Chiara & Meg. Sesja odbyła się 7 maja w kawiarni Impresja w Zabrzu. Jej efekty możesz zobaczyć w dziale Galeria 🙂

Znajomi - Klisza